De Cirkel

'Helaas kan vanwege de Corona maatregelen de 26e editie van het penaltytoernooi dit jaar niet doorgaan. Hopelijk zien we jullie op 13 juni 2021!Voor vragen kunt u contact met ons opnemen via een PB. Voor iedereen alle gezondheid gewenst namens Sv de Cirkel!'‘Helaas kan vanwege de Corona maatregelen de 26e editie van het penaltytoernooi dit jaar niet doorgaan. Hopelijk zien we jullie op 13 juni 2021!Voor vragen kunt u contact met ons opnemen via een PB. Voor iedereen alle gezondheid gewenst namens Sv de Cirkel!’

Helaas kan vanwege de Corona maatregelen de 26e editie van het penaltytoernooi dit jaar niet doorgaan.
Hopelijk zien we jullie op 13 juni 2021!
Voor vragen kunt u contact met ons opnemen via een PB.

Voor iedereen alle gezondheid gewenst namens Sv de Cirkel!

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *